Hakkımızda

Bilindiği üzere günümüz düyasında yaşanan değişimlerle bilginin işlenmesi, bilişim ve teknoloji gibi birçok alanda gerçekleşen ilerlemeler iş yapış şekillerini değiştirdi. Artık insanoğlu geçmişte olduğu gibi bir kaynak değil bir değer ve kıymetini kas gücünden değil bilgiden alıyor.

Bilgi artık çok değerli, hem kişiler için hem de toplumlar için gelişmenin tek yolu bilgiden geçiyor. Bilgi paylaştıkça gelişiyor ve katlanarak çoğalıyor. Bilginin paylaşıldığında çoğaldığına örnek olarak açık kaynak kodlu yazılımların, kapalı kaynak kodlu yazılımlara göre gelişim ivmelerinin daha fazla olmasını verebiliriz.

Bilginin önemini kavrayan bireyler olarak hayata geçirmiş olduğumuz nasilki.com projesinde amacımız öğrenme şevkiyle araştıran bireylere fayda sağlayabilmek ve birbirinden faklı “Nasıl ki?” sorularına cevaplar vererek çözümler sunabilmek.

Öğrenilecek çok şey, gidilecek uzun yolumuz var. Bu yolda sizlerle olabilmek büyük bir zevk. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmeye çekinmeyin. Sevgi ve bilgiyle…

Nasilki.com kullanıcılarının gizliliğini korumayı taahhüt eder. Gizlilik Politikası sayfamız üzerinden daha fazla detaya erişebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmak oldukça kolaydır. Dilerseniz İletişim Sayfamız üzerinden, dilerseniz admin[at]nasilki.com üzerinden bizimle direk iletişim kurabilirsiniz.

Yeniden Hoşgeldin

Aşağıdan hesabınıza giriş yapın

Yeni hesap oluştur!

Kayıt için aşağıdaki formları doldurun

Parolanızı alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.